تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در تلگرام با اولین و قدرتمندترین پلتفرم سفارش در شبکه های اجتماعی تجربه کنید. شرکت تبلیغگرام یکی از بنیان‌گذاران مهم تبلیغات در کانال‌های تلگرام بوده و در حال حاضر تنها ارائه دهنده تبلیغات گسترده و ساعتی در کانال های پربازدید تلگرام همزاه یا گزارشات زنده است.در حال حاضر تبلیغگرام با داشتن بزرگترین لیست کانال های تلگرام و همکاری مدام با بیش از ۳۰۰۰ کانال تلگرامی از سال ۱۳۹۵، قوی ترین ارائه دهنده خدمات تبلیغ ساعتی و تبلیغات گسترده تلگرامی است.

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در تلگرام چیست ؟

پست های تبلیغاتی که کانال های تلگرام در ازاء پرداخت مبلغی ثابت یا در ازاء بازدید انجام شده از تبلیغ دریافت می نمایند تبلیغ تلگرامی نامیده می شوند.

مزایای تبلیغگرام

مزایای تبلیغ در تلگرام چیست ؟

  • ظرفیت مناسب کاربران وفادار و دسترسی به میلیون ها نفر ایرانی
  • استفاده مداوم توسط مردم در تمام شهرهای کشور
  • ارزان ترین رسانه از نظر هزینه ی دیده شدن تبلیغ و بازدهی عملیاتی آن
  • بازدهی بسیار مناسب نسبت به قیمت رسانه ها
  • رقابت کم در میان تبلیغ کنندگان
  • قابلیت مشاهده زنده تعداد بازدید و بازدهی تبلیغ با استفاده از ابزارهای تبلیغگرام
تبلیغات دیجیتال

انواع تبلیغات در تلگرام

تبلیغ در کانال های تلگرام به دو روش انجام می شود.

  • تبلیغات بازدیدی یا تبلیغات گسترده در تلگرام: تبلیغاتی است که کانال ها منتشر نموده و نسبت به بازدید انجام شده هزینه دریافت می کنند.
  • تبلیغ با تعرفه ثابت: کانال ها تعرفه ی ثابتی برای نشر تبلیغ تعیین می نمایند. تبلیغ کننده با پرداخت تعرفه ی کانال، تبلیغ خود را سفارش می دهد.

تعرفه تبلیغات تلگرامی

تبلیغات ساعتی و تعرفه ای در تلگرام

تبلیغات ساعتی و تعرفه ای در تلگرام از ۳۰ هزار تومان برای هر تبلیغ تا ۶ میلیون تومان متغیر است. این مورد به موارد زیادی مثل تعداد مخاطب کانال، نرخ تعامل کانال، نوع محتوا و ساعت انتشار تبلیغ وابسته است.

تبلیغات گسترده در تلگرام

تبلیغات گسترده تلگرام به صورت بازدیدی انجام می شود. به صورتی که برای مثال تبلیغ کننده ۱۰۰ هزار بازدید سفارش داده و به میزان بازدید انجام شده هزینه پرداخت می نماید. تبلیغگرام مقرون به صرفه ترین و بزرگترین شبکه تبلیغ گسترده تلگرام در کشور می باشد.


چرا با تبلیغگرام در تلگرام تبلیغ کنید ؟

تبلیغگرام اولین پلتفرم تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام

اولین و بزرگترین مرجع تبلیغات در کشور

تبلیغگرام با بیش از ۳ هزار کانال تلگرامی به صورت مداوم همکاری دارد. این همکاری به صورت تبلیغات ساعتی تلگرام، تعرفه ای و تبلیغات بازدیدی و گسترده تلگرامی می باشد.

تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام

تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام

تبلیغگرام اولین پلتفرم تبلیغ در کانال های تلگرام است. به همین جهت تمامی کانال های پربازدید تلگرام از سال ۱۳۹۵ در حال همکاری با تبلیغگرام بوده و به راحتی می توانید تبلیغتان را در پربازدیدترین کانال های تلگرام منتشر کنید.

سفارش تبلیغات در تلگرام

سفارش تبلیغات در تلگرام به آسانی

همین حالا با چند کلیک برای فردا تبلیغ سفارش دهید. تبلیغ شما منتشر شده و از طریق پنل کاربری گزارشات را مشاهده کرده و تبلیغاتتان را مدیریت کنید. تبلیغگرام تنها پلتفرم خودکار سفارش تبلیغات در تلگرام است.

تبلیغگرام

تبلیغات گسترده تلگرامی و فراتر از آن!

بالاترین ظرفیت در تبلیغات گسترده تلگرامی را با تبلیغگرام تجربه کنید. وسعت نشر تبلیغ در بیش از ۳۰۰۰ کانال تلگرامی، آن هم به صورت تماما اتوماسیون و هدفمند، قدرت باورنکردنی در اختیارتان قرار می دهد.

مقرون به صرفه ترین روش تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام

مقرون به صرفه ترین روش تبلیغات تلگرام

علاوه بر امکانات بسیار جامع استفاده از تبلیغگرام، کمترین هزینه تبلیغ بازدیدی و گسترده در تلگرام در اختیار شماست. همچنین برای تبلیغ ساعتی در تلگرام و کانال های تعرفه ثابت، فقط ۱۰٪ از تعرفه کانال به عنوان کارمزد قابل پرداخت می باشد.

گزارش تبلیغات

۳۷ نوع گزارش زنده از کمپین

تنها پلتفرم با قابلیت گزارشات زنده بازدید، کلیک، عملیات و … برای تبلیغات گسترده تلگرام و اینستاگرام با بیش از ۳۷ نوع گزارش! انواع اهداف تبلیغات پربازده را اینجا بخوانید. با تبلیغگرام هدف تبلیغاتتان را انتخاب کنید و بر مبنای هدف گزارش گیری کنید.

تبلیغگرام

انتخاب کانال

با تبلیغگرام می توانید برای تبلیغ ساعتی و حتی تبلیغ گسترده، کانال های مورد نظرتان را برای تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام انتخاب کنید ! با این قابلیت بالاترین بازدهی در تبلیغات گسترده را تجربه کنید.

لیست کانال های تلگرام به همراه تعرفه ها

لیست برخی از کانال های در حال همکاری با تبلیغگرام به همراه تعرفه هایشان تقدیم می گردد. برای مشاهده لیست کامل در تبلیغگرام ثبت نام کنید.

عنواننام کاربری کانالتعداد مخاطبتعرفه تبلیغ
تبلیغات در ملوبیتmelodio۴ میلیون۱.۵۹۰.۰۰۰ تومان
تبلیغات در خبر فوریkhabarfouri۶.۱ میلیون۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان
تبلیغات در آخرین خبرakharinkhabar۲.۴ میلیون۲.۲۵۰.۰۰۰ تومان
تبلیغات در کانال قیمت ارز و طلاcurrency_gold۱.۰۸ میلیون۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تبلیغات در کانال اخبار خودروkhodro_akhbar۴۴۰ هزار۳۵۰.۰۰۰ تومان

پرسش های متداول

تبلیغات در تلگرام بهتر است یا اینستاگرام ؟

با توجه به وقایع اخیر، تبلیغات در تلگرام بازدهی به مراتب بالاتری نسبت به اینستاگرام دارد.

تعرفه تبلیغات در تلگرام چقدر است ؟

تبلیغات در تلگرام به دو نوع ساعتی و بازدیدی است. تبلیغات ساعتی (یا تعرفه ای) در هر کانال تعرفه متفاوتی دارد که با ثبت نام در تبلیغگرام می توانید تعرفه تمام کانال ها را مشاهده نموده و به آسانی تبلیغتان را به آن ها سفارش دهید. تبلیغات بازدیدی (یا گسترده) نیز به میزان بازدید و دسته بندی موضوعی کانال وابسته است. برای این مورد هم می توانید با ایجاد تبلیغ گسترده تلگرامی، میزان بازدید و دسته بندی کانال را تعیین نموده و از هزینه دقیق آن مطلع شوید.

لیست کانال های تلگرام را از کجا مشاهده کنم ؟

ما از سال ۱۳۹۴ فعالیت در تلگرام را آغاز نموده و در حال حاضر با بیش از ۴ هزار کانال تلگرامی در حال همکاری هستیم. برای مشاهده تعرفه کانال های تلگرام، پس از ایجاد کمپین، روی دکمه ایجاد تبلیغ کلیک نموده و با انتخاب نوع تبلیغ تعرفه ای، لیست تمامی کانال های تلگرام را به همراه تعرفه و آمار آن ها مشاهده نمایید.