چرا تبلیغگرام ؟

 • با تبلیغگرام، آزمون و خطا نخواهید کرد

  ما به شما بهترین کانال را برای کارتان پیشنهاد خواهم داد. نیازی نیست که در چند کانال تبلیغ کنید و با توجه به بازخورد، بهترین‌شان را برای تبلیغ بعدی انتخاب کنید. کافی است از ما بپرسید تا به شما بهرتین کانال را پیشنهاد دهیم و چندین مرحله جلو بیافتید.

 • با تبلیغگرام، هزینه‌ای برای تبلیغات نخواهید کرد

  شاید چنین حرفی را بارها شنیده باشید؛ ولی لمس کردن و تجربه کردن این حرف، در تبلیغگرام اتفاق میافتد. هزینه کردن در تبلیغ‌گرام، مثل خرید طلا است. شما برای طلا هزینه نمی‌کنید؛ بلکه آن را می‌خرید تا بعدها، به قیمت بیشتری بفروشید. در تبلیغگرام هم، شما مبلغ مشخصی را برای تبلیغات‌تان می‌پردازید و چند برابرش را برداشت می‌کنید. این مبلغ هزینه نیست؛ سرمایه‌گذاری است.

  این نوع تبلیغ، مدت زمان مشخصی روی کانال یا صفحه خواهد ماند. اگر در زمان سفارش تبلیغ نوع ساعتی را انتخاب کنید، پست تبلیغ‌تان مدت زمان مشخصی روی کانال یا صفحه خواهد ماند و بعد از آن برداشته می‌شود. اگر ساعت انتشار تبلیغ‌تان را به درستی انتخاب کنید، ممکن است بازدید تبلیغ‌تان بسیار زیاد شود و این نوع تبلیغ برای‌تان بازدهی بسیار بالایی داشته باشد.

 • ظاهر و باطن عیان است

  تبلیغگرام همه‌چیز را به طور شفاف به شما گزارش می‌دهد. مشخص خواهد بود که تبلیغ‌تان در چه کانال یا صفحه‌ای منتشر می‌شود، چقدر بازدید می‌گیرد، چه زمانی بیشترین بازدید را می‌گیرد و کجای صفحه یا کانال قرار می‌گیرد. همه‌چیز، کاملا زیر نظر شما خواهد بود.

 • محتوا با ما

  تا جایی که امکان داشته باشد، دغدغه‌ای نخواهید داشت. حتی محتوای تبلیغ‌تان را هم می‌توانید به ما بسپارید. این که چه کلماتی انتخاب شود تا بازدهی بیشتر داشته باشد، چه تصویری روی تبلیغ‌تان باشد و چه فیلمی را انتخاب کنید، می‌تواند برعهده‌ی ما باشد.خیال‌تان راحت؛ با تجربه‌ی چندین ساله‌ای که در حوزه‌ی تبلیغات داریم، می‌دانیم که چه چیزی مشتریان را به سمت شما سرازیر خواهد کرد.

 • هزینه‌ی کمتر

  تبلیغگرام، نسبت به تمام پلت‌فرم‌های مشابه (یا حتی نامشابه!) قیمت بسیار کمتری دارد.

 • همه فن حریف !

  دست شما باز است. می‌توانید هزینه را با توجه به بازدید، ساعت یا مدت انتشار تبلیغ، پرداخت کنید. گزینه‌های پیش روی شما در تبلیغگرام بسیار زیاد است.