پرسش های متداول

 • راحت بگوییم؛ برای این که بی‌دردسر و راحت تبلیغ کنید. فرق خرید اینترنتی و خرید سنتی چیست؟ مطمئنا تجربه‌اش را داشته‌اید. در خرید اینترنتی می‌توان جنس را به سادگی شناخت، نقدهایش را خواند، نظر مشتریان دیگر درباره‌اش را متتوجه شد و در آخر، با خیال راحت خرید کرد. کالا هم برایمان ارسال می‌شود و نیازی به صرف وقت نخواهیم داشت. در خرید سنتی کالا را از نزدیک می‌بینیم، ولی نمی‌دانیم که کیفیتش ما را راضی می‌کند یا خیر. نمی‌دانیم که قیمتش منصفانه است یا سرمان کلاه می‌رود. چند ساعت از وقت‌مان هم در ترافیک هدر می‌شود و دست آخر، یک روزمان را از دست می‌دهیم. تبلیغ‌گرام شبیه به فروشگاهی اینترنتی است. با استفاده از آن، نیازی به پیدا کردن کانال، پیدا کردن ادمین، اعتماد به او، انتظار برای پاسخ پیام‌هایتان، چانه‌زنی با او و نگرانی برای تبلیغ‌تان ندارید. تبلیغ‌گرام شما را در سه مرحله‌ی کوتاه و چند دقیقه، به هدف‌تان می‌رساند. شاید بتوان تبلیغ‌گرام را به فروشگاهی اینترنتی تشبیه کرد؛ بستری که تبلیغ با آن، مثل خرید اینترنتی ساده و بی‌دردسر است.

 • من ادمین هستم. چرا باید با شما همکاری کنم؟

  برای این که کانال یا صفحه‌‌تان جذاب‌تر شود. ما هم از سختی کارتان خبر داریم. باید به دنبال موضوعات جذاب و مفید باشید، مشخص کنید که در طول هفته چه چیزهایی خواهید نوشت، وقت بگذارید و نوشته یا تصویر آماده کنید و طبق زمان‌بندی، آن‌ها را منتشر کنید. تمام این کارها برای این است که کانال یا صحه‌تان جذاب و پربار بماند. از طرف دیگر باید تبلیغات جذب کنید، با مشتری چانه‌زنی کنید، حساب‌های بانکی‌تان را چک کنید و از دریافت وجه مطمئن شوید و دست آخر، مشتری را راضی نگاه دارید. کار شما شبیه به کار نشریه‌ها و روزنامه‌ها است؛ با این تفاوت که فقط یک نفرید! یک نفر، نمی‌تواند به این همه کار برسد. نتیجه‌اش هم این می‌شود که برای محتوای صفحه یا کانالش وقت نخواهد داشت. با تبلیغ‌گرام، زمان بیشتری خواهید داشت؛ زمانی که صرف اداره‌ی صفحه یا کانال‌تان می‌شود و می‌توانید جذاب‌ترش کنید.

 • تبلیغ ساعتی؟ منظور چیست؟

  این نوع تبلیغ، مدت زمان مشخصی روی کانال یا صفحه خواهد ماند. اگر در زمان سفارش تبلیغ نوع ساعتی را انتخاب کنید، پست تبلیغ‌تان مدت زمان مشخصی روی کانال یا صفحه خواهد ماند و بعد از آن برداشته می‌شود. اگر ساعت انتشار تبلیغ‌تان را به درستی انتخاب کنید، ممکن است بازدید تبلیغ‌تان بسیار زیاد شود و این نوع تبلیغ برای‌تان بازدهی بسیار بالایی داشته باشد.

 • تبلیغ شبانه به چه معناست؟ آیا تبلیغ من شب‌ها منتشر خواهد شد؟

  بله؛ این نوع تبلیغ از ساعت ۱۲ شب تا … صبح روی صفحه یا کانال می‌ماند. بعضی از کانال‌ها و مخاطبان، در این ساعات پذیرش بیشتری دارند؛ مثل بعضی از گرافیست‌ها، بازی‌کننده‌ها و برنامه‌نویس‌ها. اگر بازار هدف‌تان چنین افرادی باشند، تبلیغ شبانه برای‌تان بهترین و اثربخش‌ترین گزینه است.

 • پست آخر چیست؟ چه تفاوتی با پست‌هی دیگر دارد؟

  همان‌طور که از اسمش پیداست، این نوع پست بعد از دیگر پست‌ها گذاشته می‌شود. بنابراین، اولین چیزی که با باز کردن صفحه یا کانال می‌بینید این پست است. به همین دلیل هم بازدید بسیار زیادی خواهد داشت.

 • تبلیغ بر مبنای بازدید چیست؟

  در این نوع تبلیغ، شما بر اساس تعداد بازدید پول می‌پردازید. اگر در زمان سفارش تعرفه‌ی بازدیدی را انتخاب کنید، پست تبلیغ شما به تعداد بازدید مشخصی خواهد رسید و بعد از آن، از کانال یا صفحه برداشته می‌شود. در این نوع تبلیغ، مطمئن خواهید بود که پست شما به تعداد بازدید شخصی خواهد رسید. ریسک این نوع تبلیغ بسیار پایین است.

 • تخفیف تبلیغ هفتگی چه مقدار است؟

  تبلیغ هفتگی، هفت روز در کانال یا صفحه می‌ماند. ولی شما تنها هزینه‌ی شش روزش را پرداخت می‌کنید. بنابراین، هزینه‌ی یک روز به ما تخفیف داده می‌شود.

 • آیا تبلیغگرام گزارش و نمودار ارائه می دهد ؟

  البته ! پس از ارسال تبلیغ شما تمامی گزارشات بازدید/کلیک و نمودار CTR در پنل شما قابل مشاهده می باشد